preskoči na sadržaj
Vijesti

RASPORED IZRADBE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA U LJETNOM ROKU ŠKOLSKE GODINE 2019./20. ( za trogodišnje programe )

Raspored se može naći klikom na poveznicu "opširnije".


3K  KUHARI  i KONOBARI

 

 

Utorak, 23. lipnja u 8,00 sati  školski praktikumi

 

1.GRUPA

Menu br.5

Kuhar: Bušpanović Mario, Dujmović Antonio

Konobar: Biškup Ivan, Horvat Leonardo

 

Krem juha od šampinjona

~

Lazanje s povrćemi mesom

~

Pirjani pureći savici na mediteranski način

Zeleni rezanci

Salata od rikole

~

Samoborska kremšnita

 

 

Menu br.13

Kuhar: Ježovita Amalija, Mikadi Marta

Konobar: Herak Josip, Horvat Gabrijela

Kokošja juha s kašicom

~

Kosani pileći odrezak

Tirolski umak

Varaždinski mlinci

Pirjani teleći savici na mediteranski način

Zeleni rezanci

Salata od paprike

~

Prigorski štrukli

 

 

 

 

 

Srijeda, 24. lipnja u 8,00 sati  školski praktikumi

 

 

2.GRUPA

Menu br.17

Kuhar: Miklečić Ana, Miklečić Monika

Konobar: Krešić Petar, Lončarić Mateo

Crni rižoto od sipe na dalmatinski naćin

~

Dalmatinska riblja juha

~

File orade s roštilja

Blitva s krumpirom

~

Čokoladna torta

 

 

Menu br.4

Kuhar: Pavlic Laura, Žganec Anamarija

Konobar: Mužić Elvis, Šok Mihael

Goranska juha

~

 

Piroške s šunkom

Umak od jogurta

~

Pačja prsa s mlincima

Miješana salata

~

Schwarzwald torta u čaši

 

 

 

 

Četvrtak, 25. lipnja u 8,00 sati  školski praktikumi

 

3.GRUPA

 

Menu br.11

Kuhar: Šatrak Leonarda, Šoštarić Renato

Konobar: Nikolić Emanuel, Šimeković Anamarija

 

Jaja tartar

~

Juha od mrkve s rižom

~

Punjeni zapečeni odrezak purećih prsa

Umak od gorgonzole

Pirjana riža s povrćem

Sezonska salata

~

Zagrebačka kremšnita

 

 

Menu br.19

Kuhar: Žganec Josip

Konobar: Tukša Luka

 

Pileća prsa u wooku s povrćem

~

Perica s kukuruznim brašnom i pekmezom od šljiva

 

 

 

3PK POMOĆNI KUHARI  I  SLASTIČARI

 

Petak, 26. lipnja u 8,00 sati  školski praktikum

 

  1. HERCEG IVANA
  2. OREŠKI BARBARA
  3. SEVER PETAR

 

 

3C   STROJOBRAVARI

 

Utorak, 23. lipnja  2020. u 8,00 sati    ( uč. 13 )

 

 

  1. BENČAK KARLO
  2. MEĐIMOREC IVAN
  3. SOKAČ MARKO
  4. ŠOSTARIĆ ANTONIJO

 

3C  AUTOMEHANIČARI

 

Utorak, 23. lipnja  2020. u 10,30 sati    ( uč. 13 )

 

  1. HORVAT EMANUEL
  2. KORITIĆ MARKO
  3. MARENČIĆ JOSIP
  4. NERENDIĆ KARLO
  5. PAVIČIĆ LUKA

 

Srijeda, 24. lipnja  2020. u 9,30 sati    ( uč. 13 )

 

                             1. BEDOJIĆ JOSIP

                             2. FALAT KARLO

                             3. HRLEC DAVID

                             4. ŽGANEC MATIJA

 

Četvrtak, 25. lipnja  2020. u 10,00 sati    školska krojačka radionica

 

  1. BELANI ANA
  2. KIŠ KARLA
  3. KOPRIĆ VIKTORIJA
  4. PLAK MARTINA

 

 

3G  TESAARI

 

Utorak, 23. lipnja  2020. u 8,00 sati    ( uč. 16

                             1.MEĐUREČAN ANTONIO

                                   2.PACUR MATIJA

                                   3.ŠKVORC MIHAEL

                                   4.VRHOVEC MATIJA

Utorak, 23. lipnja  2020. u 10,30 sati    ( uč. 16 )

 

                       1. CRNČIĆ MARKO

                             2. ĐURIN MIHAEL

                             3. NEMČIĆ DAVOR

                             4. PREPOLEC NIKOLA

                             5.SRBLJINOVIĆ FILIP

            .                      6. VRŠAK VALENTINO

 

3G  PRODAVAČI

Utorak, 23. lipnja  2020. u 13,00 sati    ( uč. 16 )

                          1. MARKOVIĆ IVAN

                        2.MIJATOVIĆ PETRA

                        3. MIŠURA PATRICIJA

                        4.OREHOVAČKI VERONIKA

                        5. PLAVEC KATARINA

Četvrtak, 25. lipnja  2020. u 9,30 sati  ( uč. 16 ) 

                               1. ANUŠIĆ LUCIJA

                                    2. BERNADI EMANUELA

                                    3.ĐURĐEVIĆ MIRELA

 4. JAKOPOVIĆ LANY

 5.  KUHAROVIĆ PETRA

 

3G  INSTALATERI- MONTERI

 

Srijeda, 24. lipnja  2020. u 13.00 sati  ( uč. 16 ) 

 

  1. BANKOVIĆ JOSIP
  2. DUŠAK MATEO
  3. GIBAČ ZORAN
  4. KUČEK LEONARD
  5. VIŠAK NIKOLA

Četvrtak, 25. lipnja  2020. u 12,00 sati  ( uč. 16 ) 

  1. ŠTEFUN JOSIP
  2. VIŠAK-PAVLOVIĆ ANTONIO

 

 

 

 

 

                                                                           Ravnateljica:

                                                                       Gordana Juran-Ratković, prof.

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Antun Martinović   datum: 2. 6. 2020.

Tražilica

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju