preskoči na sadržaj
Vijesti

RASPORED OBRANE ZAVRŠNOG RADA U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2018./19. 4.A i 4.B

Raspored obrana može se naći klikom na "opširnije".


RASPORED  OBRANE ZAVRŠNOG RADA

U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2018./19.

 

 

RAZREDNI  ODJEL: 4A

 

PETAK, 31. svibnja 2019..

( knjižnica)

 u 8,00 sati                              u 9,00 sati                                               

1.

Slavica Duljak

1.

Josipa Dubravec

 

 

2.

Klara Apari

2.

Lorena Golub

 

 

3.

4.       

Nikolina Benčak

Maja Crnčić

 

     

 

 

 

 

PONEDJELJAK, 3. lipnja 2019.

( učionica br. 1 )

u 8,00 sati                                          u 9,00 sati                                          u 10,00 sati

1. Karolina Haman                     1. Martina Šinko         1. Ivana Šatvar

2. Klaudija Martak                      2. Dorijan Copak         2. Domagoj Štefun

3. Nikolina Ranilović                  3. Filip Mekovec         3. Petra Sokač

4. Mateja Srbljinović                  4. Marko Prstec           4. Mihael Višak

 

UTORAK, 4. lipnja 2019.

( učionica br. 3 )

u 8,00 sati                               u 9,00 sati                              

1. Andreja Badenić                           1. Ivan Perolić               

2. Lucija Bognar Beštek                   2. Marija Plentaj  

3. Tina Mikec                                    3. Karlo Ratković          

4. Karla Miklečić                              4. Izidora Goleš Babić

 

 

 

                                                                                     v.d. Ravnateljice:

                                                                                    Gordana Juran-Ratković v.r.

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED  OBRANE ZAVRŠNOG RADA

U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2018./19.

 

RAZREDNI  ODJEL: 4

 

UTORAK, 4. lipnja 2019.

 ( učionica br. 13)

u 8,00 sati                                                  u 9,30 sati

1. Krešimir Bratić                                       1. Lovro Beljak

2. Partick Hartmunt Liskaj Hoffman                   2. Antonio Klanjec

3. Martin Kordi                                         

4. Nikola Prelec                               

5. Valentino Smoljanec

6. Ivan Štriga

 

u 10,00 sati                                                u 11,00 sati

1. Luka Dušak                                            1. Morisson Kovačec

2. Karlo Poljak                                           2. Lovro Lugomer

3. Mihael Nemčić                                       3. Luka Miklečić

4. Valentino Gudić                                     4. Karlo Novak

 

u 12,00 sati

1. Ivan Višak

2. Roman Petrošanec

3. Domagoj Blagaj

4. Ivan Funtak

 

SRIJEDA, 5. lipnja 2019.

( učionica br. 13)

u 8,00 sati                                       u 9,00 sati                               u 10,00 sati

1. Lorena Hubina                    1. Ivan Nemet                  1. Leonardo Švagelj

2. Mihael Krušić                      2. Mateo Paić                   2. Ivana Vrbančić

3. Luka Ljubičić                      3. Eugen Pičak               

4. Petar Mrvoš                         4. Luka Srbljinović

 

                                                                                                          v.d. Ravnateljice:

                                                                                                      Gordana Juran-Ratković, v.r.

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Antun Martinović   datum: 26. 5. 2019.

Tražilica



Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju