preskoči na sadržaj
Vijesti

RASPORED OBRANE ZAVRŠNOG RADA U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2017./2018.

Srednja škola "Ivan Seljanec" objavljuje rokove za obranu završnih radova u ljetnom roku tekuće školske godine. Rokovi se mogu vidjeti pod opširnije, ili prateći poveznicu.


 

RASPORED  OBRANE ZAVRŠNOG RADA

U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2017./18.

 

 

RAZREDNI  ODJEL: 4A

 

SRIJEDA, 6. lipnja 2018.

( učionica br. 3)

 u 15,00 sati                                     u 16,00 sati                            u 17,00 sati                         

1.

Tea Cestar Šok

1.

Maja Ljubojević

 

 

2.

Dario Lacković

2.

David Krhač

 

1. Stella Babok

3.

4.       

Matija Pugar

Iva Benčak

3.

4.     

Ana Marija Ferenčak

Ana Kos

 

 

 

ČETVRTAK, 7. lipnja 2018.

( učionica br. 6 )

u 16,00 sati                                        u 17,00 sati

1. Mario Brlić                  1. Ana Dubravec

2. Maja Pisačić                 2. Marta Harča

3. Nives Markek               3. Ivan Beljo

4. Marko Čupić                4. Gabrijel Deković

 

PETAK, 8. lipnja 2018.

( učionica br. 6 )

u 9,00 sati                              u 10,00 sati                                     u 11,00 sati

1. Ivana Blagaj                       1. Martin Topljak                   1. Ivana Muharić

2. Mihael Posavec                            2. Kristijan Miglez                  2. Valentina Palijan

3. Karla Švec                          3. Mihaela Lepčić           3. Iva Kemenović

4. Maja Brezjan                      4. Josipa Crnčić

 

SRIJEDA, 13. lipnja 2018.

( učionica br. 3 )

u 9,30 sati

1. Izidora Goleš Babić

2. Irma Horvat

3. Josipa Bukovčan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED  OBRANE ZAVRŠNOG RADA

U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2017./18.

 

RAZREDNI  ODJEL: 4D

 

SRIJEDA, 6. lipnja 2018.

( učionica br. 3)

u 11,30 sati                                      u 12,30 sati

1. David Rožman                   1. Ana Octenjak

2. Vilim Gašparić                            2. Denis Sirovec

3. Sandro Jug                         3. Maja Holenda

4. Ivan Radiček                      4. Stjepan Vrbančić

 

 

ČETVRTAK, 7. lipnja 2018.

( učionica br. 14)

u 9,00 sati                                      u 10,00 sati                                      u 11,00 sati

1. Robert Zorko                      1. Ivan Martinović                 1. Domagoj Vukalović

2. Jelena Mikuš                      2. Dominik Hunjak        2. Tea Hosni

3. Petra Španić                       3. Stjepan Sever             3. Mihael Babić

4. Petra Lesički                       4. Ivan Koščak               4. Valentina Rajn

 

PETAK, 8. lipnja 2018.

( učionica br. 14)

u 16,30 sati                                        u 17,30

1. Petra Obajgor           

2. Veronika Kušec                           1. Luka Varović

3. Ivan Zelić                            2. Jelena Matojić

4. Ana Babić

 

 

SRIJEDA, 13. lipnja 2018.

( učionica br. 14)

u 11,00 sati

1. Robert Lugomer

 

                                                                                      Ravnateljica:

                                                                              Gordana Juran-Ratković, prof.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Antun Martinović   datum: 5. 6. 2018.

Tražilica

Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Arhiva dokumenata

Zanimljivo

  

 





preskoči na navigaciju