preskoči na sadržaj
Vijesti

RASPORED OBRANE ZAVRŠNOG RADA U LJETNOM ROKU ŠK.GOD 2019/20.

Raspored se nalazi na poveznici "opširnije".


 

RAZREDNI  ODJEL: 4A

 

UTORAK, 9.lipnja 20120.

( online )

 u 10,00 sati                                                                                 

1.

Sara Ciglarić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

     

 

 

 

PETAK, 26. lipnja 2020.

( učionica br. 11 )

u 10,00 sati                                                                           

1. Ivana Blagaj                                

2. Viktorija Bočkaj               

3. Marko Čurić                               

4. Gabrijela Viher                           

 

PONEDJELJAK, 29. lipnja 2020.

( učionica br. 11 )

u 9,00 sati                                       u 10,00 sati                            

1. Ivana Lepčić                                1. Robert-Karlo Pavliček                 

2. Ivana Nemčić                              2. Marko Tomić  

3. Željka Habun                              3. Leon Vrhovec 

                           

 

UTORAK, 30. lipnja 2020.

( učionica br. 11 )

u 9,00 sati                                        u 10,00 sati

1.Mike Bencarić                               1. Matija Lukinović

2. Emanuel Benjak                           2. Domagoj Posavec

3. Dorijan Kos                                 3. Samanta Hubina

                                                        4. Tea Jaki

 

 

 

 

 

 

SRIJEDA, 1. srpnja 2020.

( učionica br. 11 )

u 9,00 sati                                        u 10,00 sati        

1. Ana Kuharović                                      1. Lana Pljuščec

2. Igor Mikec                                   2. Ivana Štifan

3. Lorena Mikulec                                     3. Tamara Vodopija

                                                                       4. Valentina Bazmenjak

 

 

 

 

 

 

RASPORED  OBRANE ZAVRŠNOG RADA

U LJETNOM ROKU ŠK.GOD. 2019./20.

 

RAZREDNI  ODJEL: 4

 

PETAK, 26. lipnja 2020.

( učionica br. 14 )

u 12,00 sati                                                        u 13,00 sati

1. Borna Barić                                           1. Luka Luketić

2. Karlo Gajski                                         2. Josip Mrvčić

3. Mihael Hadrović                                   3. Stela Panković

 

PONEDJELJAK, 29. lipnja 2020.

 ( učionica br. 14)

u 9,00 sati                                                              u 10,30 sati                                     

1. Leo Cape                                                        1. Jelena Mađar              

2. Satya Kovačić                                       2. Laura MariaLisjak Hoffmann 

3. Patrick Patljak                                       4. Vesna Puhača                      

 

 

UTORAK, 30. lipnja 2020.

( učionica br. 14 )

u 9,00 sati                                                 u 10,30 sati

1. Karolina Šok                                        1. Zvjezdana Uzelac

2. Hrvoje Tukša                                       2. Domagoj Bahunek

3. Neven Vrhovec                                              3. Klaudija Horvat

 

 

 

u 12,00 sati

1. Daniel Ištvanović

2. Ema Ivanček

3. Marta Kelemin

 

SRIJEDA, 1. srpnja 2020.

( učionica br. 14 )

u 9,00 sati                                                                         u 10,30 sati

1. Marko Kos                                                     1. Toni Tunjić

2. Martina Lauš                                                2. Mihael Kranjčević

3. Luka Žganec                                                 3. Karlo Lugomer

 

 

u 12,00 sati

1. Matej Nežak

2. Dario Rašić

3. Ivan Stručić

 

 

                                                                                     Ravnateljica:

                                                             Gordana Juran-Ratković, prof.



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Antun Martinović   datum: 3. 6. 2020.

Tražilica

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Korisni linkovi

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju